Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Ohnivá zrzka Hanka Mašlíková provokuje: Takhle se vystavila jenom v podprsence

Hanka Mašlíková se pochlubila provokativním snímkem ve spodním prádle.
Zdroj: se souhlasem H. Mašlíkové
+ Další 4 fotografie
provokace

Moderátorka Hana Mašlíková (39) ví, jak potěší své fanoušky. Po nedávné změně barvy vlasů, kdy se stala z blondýnky žhavou zrzkou, se nyní pochlubila proklatě žhavými snímky ve spodním prádle a její sledující šli do kolen. Také promluvila o tom, jaký vztah nyní udržuje s bývalým partnerem Andrém Reindersem (40).

Moderátorka Hana Mašlíková již 8 měsíců nežije s uznávaným MMA trenérem Andrém Reindersem. Avšak společně vychovávají syna Andreaska, kvůli kterému spolu jako rodiče vycházejí.

Snažíme se být těmi nejlepšími rodiči

"Ačkoli spolu už 8 měsíců nežijeme, každý už máme tak nějak svůj život, často je to sebezapření, rozcházíme se v názorech a prioritách, občas se to neobejde bez výčitek a konfliktů, tak se snažíme být těmi nejlepšími rodiči pro Andreaska. On by nejraděj někdy zabil mě a já samozřejmě jeho, ale na dovolené jsme najednou spokojená rodina, táhneme za jeden provaz a náš syn je nejšťastnější, když vidí mamku s taťkou spolu. Mám však obavy, že až budeme mít oba vážné vztahy, tahle 'dovolenková rodinka' už nebude moc reálná, uvidíme," uvedla půvabná Hanka na svých sociálních sítích.

Na sociálních sítích má Hanka pevnou základnu fanoušků, které zásobuje momenty z jejího života. Nedávno se pochlubila dechberoucí změnou účesu a nyní se pochlubila žhavými snímky ve spodním prádle, což byla v době, kdy byla modelkou na plný úvazek, její největší přednost.

Nyní však vypadá snad ještě lépe než před léty, a ač modeling pověsila již na hřebík, tak by se stále mohla se svou vysekanou postavou, na kterou dbá zdravým životním stylem a pohybem, postavit i vedle o generaci mladší slečny.


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy