Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ohnivá apokalypsa v Hollywoodu: Dům Lady Gaga i Miley Cyrus lehl popelem! VIDEO

Zdroj: YouTube
+ Dalších 17 fotografií
fotky katastrofy
Kalifornii už několik dní sužují silné požáry. Na svědomí mají podle dosavadních údajů už přes 177 domů, mezi nimi i domy celebrit. O své sídlo přišla například Miley Cyrus, Lady Gaga, nebo Gerard Butler.

Celebrity, jejichž domy byly zničeny obřím požárem v Jižní Kalifornii, se na Instagramu vyzpovídávají svým fanouškům ohledně pekla, kterým si díky ohni prošly. Společně s dalšími sta tisíci osob museli slavní opustit své domy v Malibu a nechat je na pospas nejhorším požárům, jaké Kalifornii kdy zasáhly.

Jednou z prvních osobností sdílející svůj smutek s veřejností byla Miley Cyrus. Její příspěvek poodhaluje fanouškům pozadí těchto tragických událostí. "Jsem naprosto zdevastovaná požárem, který ničí mou komunitu. Já patřím mezi šťastlivce. Má zvířata a láska mého života vyvázli v pořádku a to je vše, na čem teď záleží. Můj dům už nestojí, ale vzpomínky sdílené s rodinou a přáteli zůstanou vždy silné. Jsem vděčná za vše, co mi zbylo. Posílám lásku a vděčnost hasičům a losangeleskému policejnímu oddělení." komentuje situaci zdrcená kontroverzní zpěvačka, která nabádá občany Ameriky k příspěvku na oběti tragédie.

Zatímco většina hvězd se ohledně požárů svěřuje na internetu všem svým fanouškům, Lady Gaga záhadně mlčí i přesto, že její dům podle všech dostupných informací shořel také. Mezi celebrity postižené těmito požáry se řadí i Orlando Bloom, Caitlyn Jenner, či Kim Kardashian West.

Solidaritu s oběťmi a podporu záchranným složkám vyjadřují celebrity z celé Ameriky, například topmodelka Bella Hadid či rodina Kardashianů.

Související články

Další články