Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Ohlušující potlesk, pískot a slzy: Taneční Česko se rozloučilo s DJ Loutkou

S DJ Loutkou se rozloučily stovky lidí.
+ Dalších 7 fotografií
V krematoriu v pražských Strašnicích se rodina, kamarádi i kolegové loučili s tragicky zemřelým DJ Loutkou. Legenda české taneční scény spáchala za dosud neobjasněných okolností sebevraždu. Oběsil se ve svém bytě a těsně před smrtí vedl podivnou konverzaci s kamarádkou.

Přestože měl diář nabitý k prasknutí, spáchal Michal Maudr alias DJ Loutka před deseti dny sebevraždu. Těsně před smrtí přitom lákal fanoušky na vystoupení v Poděbradech.

Do pražských Strašnic se dnes s legendou české taneční scény přišli rozloučit příbuzní, kamarádi i kolegové.

Dosud není jasné, proč si Maudr vzal život. Těsně předtím, než se oběsil, však vedl podivnou konverzaci s kamarádkou, v níž může být klíč k objasnění jeho sebevraždy.

S DJ Loutkou se přišla rozloučit česká i zahraniční taneční scéna, včetně dlouholetého kamaráda a rezidenta pražského klubu Roxy DJ Trávy. Mezi další smuteční hosty se zařadil například DJ Uwa (47), nebo světoznámý DJ Dimitri from Amsterdam.

Kromě známých tváří se pietního aktu zúčastnili také milovníci taneční hvězdy a DJ Loutkovi tleskala narvaná obřadní síň. Celá pietní akce se odehrála beze slov, za vše mluvila hudba. Hrál zhruba půlhodinový taneční set.

Mohlo by vás zajímat

Další články