Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Ohlédnutí za Českým lvem: Krásná těhulka Boková či vládkyně parketu Dyková

Jenovéfa Boková a Tatiana Vilhemová na Českých lvech zazářily.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/koláž
+ Dalších 27 fotografií
Foto

Nádherné róby, abstinující Kaiser či opilá vystoupení českých hvězd. To všechno se událo na letošních Českých lvech, kteří byli opět hodně vydatní. Redakce eXtra.cz byla na místě až do skončení večera a celou událost pro vás zdokumentovala. Více se podívejte v naší galerii. 

I když se diváci Českého lva u televizních obrazovek spíše nudili, tak uvnitř za oponou na afterparty to vřelo a celebrity byly k nezastavení. Vládkyní tanečního parketu se bez pochyby stala Tatiana Dyková, která po skončení hraní najatého DJ vylezla na židli a začala zpívat z plna hrdla. Vedle se bavili ještě její manžel Vojta Dyk či herec Jiří Macháček, který pil už jenom z lahve.

Krásná těhulka Boková

Krásná byla těhulka Jenovéfa Boková, která vynesla modré šaty. To, že se objevila na tak prestižní události, bylo poměrně odvážné, protože má do termínu porodu už jen kousek. Na galavečer dorazila v doprovodu svého přítele Adama.

Velkým překvapením slavnosti se stal Oldřich Kaiser, který je jako znovuzrozený. Celý večer byl jen o vodě. "Už sekám latinu, dneska jsem jenom o vodě," přiznal sám Oldřich pro eXtra.cz.

Na nejlepší fotky se podívejte v naší galerii.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy