Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ohebná jako proutek: Dara Rolins ukázala dokonalé pozadí, muži neudrželi hormony

Ohebná jako proutek: Dara Rolins ukázala dokonalé pozadí, muži neudrželi hormony
Zdroj: Instagram/Dara Rolins
+ Dalších 11 fotografií
tělo
Krásná postava, dokonalý úsměv a hlavně vždy optimistická nálada. Tak lze popsat sympatickou zpěvačkou Daru Rolins (47), která si zdravé tělo i ducha udržuje cvičením jógy. Z některých pozic, které ukazuje na svých sociálních sítích, se mužům doslova podlamují kolena.

O Daře Rolins (47) už lidé moc dobře ví, že je velkou milovnicí jógy. Pravidelně relaxuje na své podložce a protahuje celé tělo. Mnoho lidí na sociálních sítích překvapila, v jak skvělé formě ale doopravdy je. Sdílela totiž sérii fotografií, kde bez problému stojí na hlavě.

Největší pozornost ale získalo její dokonale vypracované pozadí, které obepínaly zelené legíny. Někteří málem neudrželi své hormony na uzdě. "Prdelka k nakousnutí, teda na svůj věk klobouk dolů," napsal muž do komentářů. A nebyl jediný, kterého zaujala tato partie. "Tahle prdelka vyhrála mistrovství světa v prdelkování," vysekl Daře poklonu další muž. Jiní dodali, že Dara takovými pózami dráždí a její legíny by se měly zakázat.

Jak už dříve Dara dokázala, své tělo miluje a nebojí se ho světu ukázat. Nedávno dokonce nafotila nahé snímky na Bali, které byly i v magazínu Grade. Sympatická zpěvačka ale tvrdí, že dřině v posilovně se vyhýbá. Naopak se snaží, aby její tělo bylo spíše uvolněné. K tomu jí pomáhá svižná chůze, tanec nebo právě jóga.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy