Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ohebná Andrea Verešová roztáhla nožky. Tohle muže nenechá v klidu spát!

Andrea je jak hadí žena.
Zdroj: Instagram
Nejenže má dokonalé tělo, ale modelka ho má i dokonce ohebné jako profesionální gymnastky. Aby se svým umem pochlubila, tak to hned vyvěsila na sociální síť. Fanoušci nestačili zírat, čím je Andrea Verešová dokáže ještě překvapit.

To, že pro Andreu Verešovou (35) je v životě sport velmi důležitý, je dávno známá věc. Ale aby takhle roztahovala své nádherné dlouhé nožky, to tu ještě nebylo. Slovenská kráska chtěla předvést, že i po dvou dětech své tělo dokonale ovládá a pracuje na něm.

Chtěla tím nejen trochu rozproudit krev mužským obdivovatelům, ale i ostatní inspirovat, aby se také věnovali sportu, především józe, kterou modelka miluje.

„Pod tlakem starostí a povinností není lehké uspokojit své potřeby a na chvíli se zastavit. Jóga pomáhá uvolnit stres, harmonizovat tělo i duši. Najdeme pokoj a mír v naší duši. Radost a láska jsou ukryté v každém z nás,“ napsala na Instagram Andrea.

Jestli tím někoho zláká na jógu, tak si může gratulovat, ale fotky spíš budou sloužit pro mužské fantazie. Přece jen Andrea neroztahuje nožky (ano, víme, je to cvičení) takhle veřejně každý den…

Související články

Další články