Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ohavný útok na Vorlíčka! Rejžek vytahuje starou špínu: Komouš, milicionář, udavač

Vorlíček a Rejžek
Zdroj: facebook
+ Dalších 19 fotografií
Zvrat
V úterý 5. 2. 2019 nás opustila další česká legenda, režisér Václav Vorlíček (†88). Co ale nikdo nečekal? Někteří jedinci se začali negativně vyjadřovat k zesnulému režisérovi. No není to odporné?

Režisér Václav Vorlíček je důležitou součástí historie českých filmů. Rozhodně se zapsal do dějin a všichni na něho budeme dlouho vzpomínat. Arabela, Tři oříšky pro Popelku nebo Dívka na koštěti se řadí mezi jeho největší úspěchy. Bohužel Vorlíček prohrál boj s rakovinou plic a již není mezi námi.

Zvrat ovšem nastává pár dní po jeho smrti, kdy někteří mají tendenci šťourat se v minulosti a špinit jméno někoho, kdo už není mezi námi. Jan Rejžek (64), novinář a hudební i filmový kritik, na sociálních sítích rozjel proti Vorlíčkovi vlnu negativních komentářů. Podnět k útoku nejspíše našel ve slovech Jiřího Menzela (80), jenž s Vorlíčkem vedl věčnou válku už od dob Popelky, kterou měl původně točit právě Menzel. V komentářích od Rejžka padají slova jako "hajzl" a "komouš". Ano, kdo by čekal co jiného od kritika, ale kydat hnůj na zesnulého? Vážně? Co přesně byl Rejžek schopný napsat, naleznete ve fotogalerii.

Takové jednání je nechutné a odporné. Velikánovi Vorlíčkovi vzdáváme hold a věříme, že někteří přijdou k rozumu a uvědomí si, že pošpiňovat památku někoho, kdo tolik znamenal, je zcela nevhodné a nekorektní.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy