Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ohavná Výměna manželek: Tonda, kterého Roman ponižoval a vyhazoval, poslal vzkaz

Výměna manželek: Ponižovaný Tonda poslal vzkaz
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
vztahy

Výměna manželek tentokrát zvedla lidi ze židlí. Bouři nevole vyvolal hlavně agresivní Roman, od něhož to schytávala nejen náhradní žena Petra, ale také jeho nevlastní syn Tonda, kterého ponižoval, vyhazoval ho z bytu a nadával mu. Tondu diváci po odvysílání dílu zahrnuli podporou a on jim teď prostřednictvím TikToku poslal krásný vzkaz. 

Šokovaná Petra nakonec Výměnu manželek předčasně opustila, protože měla plné zuby urážek, nadávek a ponižování ze strany Romana. „On je úplně vyšinutej,“ nechala se slyšet.

Lidé jsou na sociálních sítích z poslední Výměny rovněž pobouřeni, jak jsme psali. Nedokážou pochopit Romanovo chování nejen vůči náhradní manželce a dětem, ale také vůči jeho vlastní ženě, kterou pomalu nepouští z bytu a i k ní dokáže být pořádně agresivní. Přičemž nejvíc to od nevlastního otce schytával Tonda. Tomu lidé na facebookových stránkách Výměny manželek vyjadřují velkou podporu.

Tondu lidé zahrnuli vlnou podpory

"Tonda, skvělý kluk a doufám, že i v reálu, nejen v telce. Hodně štěstí v životě," píše Veronika. "Chudák Tonda, tekly mi slzy, když říkal, že tam má akorát jednu postel, tak proč ho pořád vyhazujou. Tohle je opravdu hrozné a smutné. Tak hodný kluk. Kéž by měl v životě štěstí a mohl se brzy postavit sám na vlastní nohy," souhlasí Iveta.

"Tondo, pokud tohle budeš číst.. Jsi hrozně milej, chytrej, inteligentní, společenskej, empatickej, hezkej kluk. Jdi si za svým, i když je to hodně těžké žít v prostředí, kde se teď nacházíš. Ale právě proto, že jsi inteligentní kluk, to zvládneš. Nesmí Tě nikdy nic odradit! Zařiď si život podle svých představ, buď šťastný, zdravý a usměvavý. Přeji Ti do života jen to nejbáječnější. P.S. Kdybys potřeboval, ráda podám pomocnou ruku," nabízí se Alena.

@_abuchar17_ Pro ty co nevíte jde právě o ten jeden díl výměny manželek 💕 a strašně děkuji za vás jste skutečně skvělý ❤️ig: tondabuchar0 #foryou #foryoupage #vymenamanzelek #tonda ♬ Sad Emotional Piano - DS Productions

Tonda se projevil přesně jako takový mladík, za jakého ho lidé mají, a prostřednictvím TikToku všem poděkoval. "Doputovala mi obrovská podpora, spousta z vás mi psala, a já bych vám chtěl poděkovat, proto točím tohle video. Chtěl bych vám i odepsat, ale je vás strašně moc. Neskutečně si toho vážím a děkuju. Děkuju, jste skvělí."

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy