Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Oficiální snímky jsou na světě: Královská rodina přijala Meghan skvěle

Moc jim to sluší.
+ Dalších 50 fotografií
Od soboty, kdy se odehrála svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36), všichni netrpělivě čekali, kdy se objeví oficiální snímky. A je to tu! Fotografie na svých stránkách zveřejnil přímo Kensingtonský palác. Nová vévodkyně ze Sussexu vypadá opravdu úchvatně. Zdá se, že rodina ji přijala.

V sobotu si dali manželský slib princ Harry a americká herečka Meghan Markle. Na svatbě bylo přítomno na 600 hostů a nespočet fanoušků. Ti se nemohli dočkat, až uvidí oficiální fotky. Ty nyní konečně nechal zveřejnit Kensingtonský pa­lác.

Novomanželka na oficiálních fotkách vypadá opravdu nádherně. Rozkošné jsou také snímky s družičkami. Zdá se, že královská rodina dívku s černošskými kořeny přijala bez přetvářky. A to je dobře. Krásné fotky má na svědomí fotograf Alexi Lubomirski.

Velmi decentně a romanticky také působí snímek, kde pózuje jen Harry se svou vévodkyní. Tento snímek je černobílý. U něj se objevilo i oficiální prohlášení. „Vévoda a vévodkyně by chtěli poděkovat všem, kteří se zúčastnili oslav svatby. Cítí se velmi šťastní, že se mohli o svůj den podělit se všemi, kteří se shromáždili přímo ve Windsoru a nebo u televizních obrazovek po celé Británii, Commonwealthu a po celém světě.“

Mohlo by vás zajímat

Další články