Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Oficiální fotky ze svatby princezny Eugenie: Tuhle věc mohou Harry s Meghan tiše závidět

Nádherné zakončení svatby princezny Eugenie!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Po osmileté známosti se princezna Eugenie (28) provdala za manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka (32). Mezi svatebčany nemohli chybět ti nejvýznamnější členové královské rodiny včetně samotné královny Alžběty (92) a prince Philipa (97). Veselku si nenechali ujít ani princ Harry (34) s Meghan Markle (37), kteří mohou jednu věc Eugenii závidět. Důkazem jsou oficiální fotografie, které v neděli zveřejnil Kensingtonský palác.

Dojemný okamžik, na který princezna Eugenie nikdy nezapomene. Páteční svatba s Jackem Brooksbankam totiž po 26 letech svedla opět dohromady její znesvářené a rozvedené rodiče.

Není snad nikdo, kdo by veselku nesrovnával s květnovým obřadem prince Harryho a Meghan Markle. Ti prý mohou Eugenii a Jackovi závidět o poznání větší přízeň královny Alžběty.

Spekulace o tom, že vévodkyně Meghan britské panovnici od počátku neseděla, nejsou novinkou. A teď se částečně potvrzují. Ačkoliv je královna profesionálka a na oficiálních portrétech má vždy stejný usměvavý výraz, do karet Eugenii hraje i to, že i na vysokých podpatcích vysekla Alžbětě až ohromující pukrle. A to Meghan neudělala.

Mohlo by vás zajímat

Další články