Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Oficiální fotky ze křtin prince Louise: Tenhle detail na vévodkyni Kate nikomu neunikl!

To je rodinka!
Zdroj: Twitter/Kensington Palace
+ Dalších 101 fotografií
Před týdnem pokřtili malého prince Louise (12 týdnů) a byla to velká sláva za účasti snad všech členů britské královské rodiny. Kate Middleton (36) se na svého nejmladšího potomka dívala láskyplně a s něhou a na oficiálních fotkách, které dnes zveřejnil Kensingtonský palác, to jde vidět ještě zřetelněji!

Čtyři oficiální fotografie vznikly těsné poté, co malého prince Louise minulé pondělí pokřtili v královské kapli Paláce sv. Jakuba v Londýně.

Na jedné z nich pózují jen vévodkyně Kate a princ William se všemi třemi dětmi. Princ George a princezna Charlotte rostou jako z vody, ale veškerou pozornost si tentokrát urval malý Louis. Na ostatních fotkách jsou i další členové královské rodiny.

Vůbec nejkrásnějším snímkem ze série je ale ten, který v zahradě zachycuje Kate s Louisem. Jejího láskyplného pohledu si nešlo nevšimnou, na vévodkyni z Cambridge jde znát, že své děti neskutečně miluje a udělala by pro ně první poslední.

Fotky pro spokojenou rodinku pořídil známý fotograf celebrit Matt Holyoak.

Související články

Další články