Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Oficiální fotka k 5. narozeninám prince George: Jeho úsměv vás dostane

Zdroj: Profimedia/twitter
+ Dalších 7 fotografií
Malý princ George (5) se i přes svůj nízký věk těší nebývalé popularitě. Svoji roli v tom hraje pochopitelně fakt, že je jakožto člen britské královské rodiny neustále ve středu pozornosti médií a prakticky každý den před objektivy fotoaparátů. Tohle je jeho oficiální fotografie k 5. narozeninám, no není roztomilý?

Následník britského trůnu princ George dnes slaví pět let. Nejstarší syn prince Williama a vévodkyně Catherine pravidelně plní noviny s titulky „nejroztomilejší dítě“ nebo „nejhezčí chlapec“. Právě u příležitosti jeho narozenin byl vyfocen a opět je to ten nejroztomilej­ší kluk.

Šílenství kolem prvorozeného syna Williama a Kate se začalo nazývat jako „efekt prince George“. Ten v jednoduchosti spočívá v tom, že když se George objeví v nějakém kusu oblečení, hned druhý den potom lidé po celém světě pro své děti a vnoučata začnou objednávat tentýž outfit. Nikdo neprodává zboží lépe a rychleji než královská rodina.

Na nejroztomilejší fotografie pětiletého šibala se můžete podívat v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články