Kde jsou ty časy, kdy kariéra Orlanda Blooma vypadala jako obloha bez jediného mráčku? Blockbuster za blockbusterem, ženy omdlévající jen z jeho uhrančivého pohledu a před sebou vidina těch nejzajímavějších rolí u nejuznávanějších režisérů.

Tyhle časy jsou už dnes ale dávno pryč. Po Orlandovi není poptávka, a tím pádem samozřejmě prořídl i seznam jeho kdysi na smrt zamilovaných fanynek. Proto jim jejich někdejší idol musí jít nyní trochu naproti. A sází přitom na jistotu, která jeho kariéru nejprve nakopla, ale také později málem zadusila. Ano, hádáte správně, jedná se o sérii Pirátů z Karibiku.

Bloom se k roli Willa Turnera vrátí poprvé od roku 2007, kdy se v kinech objevilo nepříliš povedené třetí pokračování této kultovní série. Bloom se poté zařekl, že s Piráty končí, ale nakonec musel své dřívější vyjádření vzít zpět, protože se objeví v plánovaném pokračování, které ponese název „Piráti z Karibiku: Mrtví už nic neprozradí“.

Snímek by se měl objevit v kinech v roce 2017 a krom Blooma se budeme moci těšit také na Johnnyho Deppa, Geoffreyho Rushe či Javiera Bardema. Novou a velmi sličnou posilou hereckého štábu se naopak stane Britka Kaya Scodelario, kterou můžete znát z pubertálního britského seriálu Skins.