Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Odveta zápasu století mezi Vémolou a Véghem je za dveřmi: Zařídila to redaktorka eXtra.cz

Karlos Attilovi vzkázal, že bude potřebovat na druhého potomka víc peněz.
Zdroj: Se svolením Oktagon MMA
+ Dalších 6 fotografií
Zápas století 2

Nejen všichni nadšenci bojových sportů volají po odvetě zápasu století mezi Karlosem “Terminátorem” Vémolou a Attilou Véghem. Jak to vidí samotní zápasníci? Karlos Vémola: “Běžte se Attily zeptat, dejte mi vědět. Jsem připravenej,” odkázal redakci eXtra.cz za slovenským zástupcem. “Povím, že to vypadá už velmi dobře, teď to vypadá nejlíp. Jsme blízko, na 90 %, čekáme jen na Oktagon,” potvrdil, že dlouho očekávaná odveta se blíží!

Od zápasu století mezi Karlosem “Terminátorem" Vémolou a Attilou Véghem uběhly necelé 3 roky.
Velmi napínavý a pikantní souboj má jasně daného vítěze, v prvním kole se jím stal zástupce slovenské bojové scény Attila Végh, ale všichni už netrpělivě čekají na jejich odvetu.

Nejvíce však Karlos Vémola, který svou prohru nesl velmi těžce. Neustále svého soupeře popichuje a po odvetě nedočkavě volá. To opět potvrdil i v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Novinky nevím. Běžte se ho prosím zeptat a dejte mi vědět, já jsem připravenej!” odkázal redaktorku eXtra.cz na Attilu. Ten nám sdělil pozitivní novinky, které jistě potěší nejednoho fanouška.

Attila Végh: Odveta se blíží!

“Odveta je velmi častá otázka, odpovídám vždy, že to není na mně, ale na organizátorech. Každopádně prozradím, že teď to vypadá už velmi dobře. Lépe než minule, teď to vypadá nejlíp!” prozradil na úvod.

“Už čekáme na tu tečku, že to potvrdí Oktagon. Až to potvrdíme, podepíšeme, můžeme jít do toho. Jsme na nějakých 90 %, jsme velmi blízko k tomu!”

Attila promluvil i o vztahu mezi ním a Karlosem. “Máme velmi dobré vztahy. V kleci udělám svou práci a pak v soukromí jsem normální kluk. Mám s ním dobré vztahy, teda až do odvety,” upřesnil se smíchem Attila.

Oba zápasníci nám poskytli rozhovor při příležitosti tiskové konference organizace Fight Night Challenge, kde Karlos Vémola působí jako moderátor a Attilu pod touto organizací čeká zápas. Připravuje se také na odvetu, a to s americkým zápasníkem Emanuelem Newtonem.

I Karlosovi se blíží dlouho očekávaný souboj, již 25. května se v boxerském duelu utká s rapperem Marpem.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy