Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Odveta Vémoly s Véghem v odvážných kulisách: Oktagon chce na Karlosův poslední zápas vyprodat Eden

Atilla spolu s Karlosem.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 12 fotografií
oktagon

Pořadatelé Oktagonu chtějí pravděpodobně kráčet ve stopách Marka Ztraceného. Na páteční tiskové konferenci oznámili, že dlouho očekávaný zápas mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem se bude konat 8. června v pražském Edenu. Promotéři Pavol Neruda a Ondřej Novotný věří, že akci vyprodají, čemuž má napomoci právě dlouho očekávaná odveta zápasu století.

Pořadatelé Oktagonu potvrdili dlouho očekávanou akci. Místo klasicky pořádané Štvanice vsadili na Eden. Jak informovali na sociálních sítích, právě ve svatostánku pražské Slavie se uskuteční velkolepý zápas mezi sportovními bojovníky Karlosem Vémolou a Attilou Véghem. Promotéři Ondřej Novotný a Pavol Neruda očekávají velký zájem ze strany veřejnosti, protože jak prezentuje sám Vémola, má se jednat o jeho poslední zápas.

„Je to proto, že víme, že do Prahy přijedou fanoušci z celého Česka i Slovenska. Celkově se nám podmínky zdály lepší pro Prahu. Jak rozměrově, tak logisticky. Dlouho jsme to zvažovali, protože stadion v Bratislavě je skvělý,“ řekl Pavol Neruda, jeden ze spolumajitelů organizace. „Eden je prostě nejmodernější, Slovensko je pro nás trochu zakleté. Vždy chybělo několik desítek lístků k vyprodání a my to chceme vyprodat. Nechceme, aby to bylo zakleté,“ doplnil ho Novotný.

Végh s Vémolou doufají v obří rozlučku

Ze zápasu chtějí udělat jednu velkou show. „Chceme, aby to byla velká show a bylo tam řádově to nejlepší, co si myslíme, že je nejlepší žebříčkově a podle fanoušků to nejočekávanější. Ještě to bude trochu krystalizovat, zároveň to nechceme nesmyslně přeplnit,“ vysvětlil Novotný.


Sám Attila je z příležitosti zápasit na tak velkém stadionu nadšen. „Je to opravdu velká čest, že mohu být jako první, kdo bude zápasit na takovém stadionu, což je pro mě zároveň největší motivace. Je to krásná věc. Ale můžu říct, že jsem zažil i víc,“ radoval se Végh na tiskové konferenci, kde nechyběla redakce eXtra.cz. Slovenský bijec s Vémolou zápasil naposledy v roce 2019.

Oktagon Gamechanger se vrací

Kromě toho promotéři Oktagonu oznámili i další velké novinky. Letošní pyramida Oktagon Gamechanger slavila velký úspěch, příští rok se tedy boj o milion eur zopakuje. Ne však ve welterové váze, ale v lehké. Mezi hlavními tvářemi byl oznámen například Rony Paradeiser nebo Marcel Grabinski či Vladimír Lengál.

Oktagon také zavedl žebříček P4P, tedy ranking napříč všemi divizemi. Jedničkou tuzemské organizace je Patrik Kincl, na záda mu dýchá Karlos Vémola a na třetím místě je těžkotonážník Hatef Moeil.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy