Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Odvážný Roman Vojtek vzal dcerku surfovat: Brázdila vlny jako velká holka!

Roman Vojtek dopřál dceři báječný zážitek.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Do toho by se spousta otců nepustila! Ale Roman Vojtek (45) očividně nechce, aby mu z malé Editky (7) vyrostl strašpytlík, a tak ji vzal v pondělí surfovat. Dcera známého herce se ani trochu nebála a do vln skočila po hlavě. A dá se říct, že v umění zkrotit vlny svého tátu hravě trumfla.

V pražské Surf Areně se to v pondělí odpoledne hemžilo celebritami. Dorazil i Roman Vojtek (45) s mladinkou dcerou, aby jí ukázal, že zkrotit rozdivočelé vody na prkně není rozhodně žádná legrace.

Teprve sedmiletá Editka měla pro strach uděláno a do vln se vrhla po hlavě. „Už tři roky s tátou jezdíme na snowboardu, takže jsem se sem moc těšila, až si tady zkusím surfovat,“ pochvalovala si malá surfařka, která hravě strčila do kapsy i takové sportovce, jakými jsou Roman Šebrle (43), David Křížek nebo Karel Frýd.

Hvězdy do ráje rozbouřených vln dorazily kvůli představení nové surfařské reality show COOL Wave, která se koncem dubna přiřítí na televizní obrazovky. Slibuje párty, pranky, pády, prkna a parádní surfařské manévry.

Související články

Další články