Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Odvážné šaty Nely Slovákové mají dohru: Kousky látky přeměnila v plavky

Nela Slováková: Šaty z Varů přeměnila na plavky
Zdroj: se souhlasem Nela Slováková
+ Dalších 8 fotografií
styl

Influencerka Nela Slováková se šokovat nebojí. To ostatně předvedla i na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam vynesla jedny z nejodvážnějších šatů celé slavnostní události. Avšak samotné poloprůhledné šaty se jí samotné natolik líbí, že si ve stejném stylu pořídila i plavky, které si dle svých slov jako "švadlenka" vytvořila sama, jak uvádí na svém Instagramu. Mrkněte se, jak jí to v nich sekne.

Nela Slováková patří mezi ženy, které jsou téměř na každé společenské akci středem pozornosti. Vítězka Hotelu Paradise zaujala i na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam na jednu z akcí vynesla velmi odvážné šaty, za které sklidila zejména kritiku. "Nely, jsi krásná baba, ale tyto šaty se na festival teda vůbec nehodí, jsou moc laciné," shodla se značná skupina lidí.

Černá látka zakrývala jen to nejnutnější, zbytek byl průhledný. Šaty podobného stylu jsou v současnosti trendy, hlavně na asijských e-shopech jako AliExpress, které kopírují designy od známých módních návrhářů. Avšak sama Nela pak fanouškům dokázala, že na asijských e-shopech rozhodně nemá potřebu nakupovat.

Udělala si ze šatů plavky?

Po festivalu frnkla Nela s přítelem Lukášem za mořem, odkud stihla sdílet několik snímků. Na jednom z nich má plavky, které víc než připomínají ony šaty, které vynesla do Varů. "To jsou šaty z KVIFF?" zeptal se jeden z fanoušků a Nela hravě odpověděla. "Jj, udělala jsem z nich plavky. Jsem holka šikovná švadlenka," uvedla.

Další komentáře pak už směřovaly k jejímu fešnému příteli, se kterým Nela působí jako dokonalý pár. "Vy budete mít moc hezké děti," vzkazuje jedna z fanynek. "Nelo, vy jste neskutečné dělo," uvádí další.

To, že není jejich vztah zalitý jen sluncem, však Nela potvrdila přímo online, když se ztratil její pes. Veřejně se s Lukášem rozešla a pak se s ním zase dala dohromady. "Kvůli ztracenému psovi jsem byla strachy bez sebe, a to, že je Lukáš necitlivý, je známé. Bylo mi to všechno líto. Ke ztracené Lotty to bylo ještě pár skleniček vína. Ráno už bylo vše v pořádku a mrzelo mě to," řekla nedávno pro Super.cz, a tak byla chvilková krize zažehnaná.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy