Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Odvážné modely na premiéře The Bodyguard: Dechberoucí Burešová i odhalená Bártová

Odvážné modely z premiéry The Bodyguard.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/koláž
+ Dalších 12 fotografií
Odvážné modely

Na čtvrteční premiéře The Bodyguard se odhalilo spoustu českých krásek. Ty se právě nebály přijít ve vyzývavých modelech a otevřely tak pusy hned několika mužům. Jednou z krásek byla bez pochyby hlavní hvězda muzikálu Eva Burešová (29), která svými šaty oslňovala již na dálku. Jako samice se další předvedla manželka Vaška Noida Bárty (42) Eliška Bártová nebo herečka a zpěvačka Nikola Ďuricová (28). Na místě byla i redakce eXtra a vše nafotila. 

Byla to opravdu výrazná slavnostní premiéra. Na muzikál The Bodyguard, kde si hlavní roli střihla Eva Burešová, dorazilo hodně známých tváří. Některé se však vyjímaly víc než ty ostatní, protože zvolili sexy odhalené outfity.

Dračice Burešová

Neuvěřitelně sexy byla právě Eva Burešová, která na sobě vynesla šaty se spadlými rameny ve stříbrno-tělové barvě. Korzet zpěvačce hezky seděl a dlouhá sukně s vražedným rozparkem nenechala moc místa pro fantazii. Poté se ještě převlékla do rudých flitrovaných šatů s boa, které měly velký výstřih. Na představení jí dělal doprovod její přítel Přemek Forejt, který se na premiéru také hezky vyfiknul.

Eliška Bártová opět v černé

Další vyzývavá dáma byla Eliška Bártová, která měla na sobě černé šaty na tělo s hodně vysokým rozparkem. Elišku už jsme v černé barvě mohli vidět předtím, když natáčela klip Wednesday. Tam shodou okolností také byla redakce eXtra.cz a Elišku nafotila.

K sexy odhaleným ženám přibyla i zpěvačka a herečka Nikola Ďuricová, zpěvačka Dasha, Michaela Nosková či Šárka Vaňková.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy