Mladá a krásná Kimberley Miners (27) měla našlápnuto k slibné kariéře fotomodelky. Půvabná blondýnka z Velké Británie před několika lety nafotila lechtivé fotky pro britský deník The Sun. Zdálo se, že jí nemůže stát vůbec nic v cestě za štěstím. Jenomže minulý rok se něco zvrtlo.

Kimberley z nevysvětlitelných důvodů konvertovala k islámu a stala se z ní radikální muslimka. Je naprosto přesvědčená o tom, že ISIS nedělají nic zlého, nýbrž bojují za ochranu náboženství. Policie se již začíná o dívku zajímat, protože si údajně dopisuje s islámisty přes sociální sítě a je v kontaktu s Abu Usamahem Al Britanim, který také konvertoval k islámu, ale původně pochází, stejně jako modelka z Velké Británie. Jeho úkolem je nalákat co nejvíce lidí k ISIS.

Kim si už dokonce změnila své jméno a nechává si teď říkat Aisha Lauren al-Britanya. Tvrdí, že díky islámu našla konečně mír v duši.

Její fanoušci a obdivovatelé mohou zapomenout na odvážné a sexy fotky, kterými dřív plnila internet a přední stránky časopisů, protože teď se Kim zahaluje od hlavy až k patě. Co vedlo dívku k tomuto radiálnímu rozhodnutí, se prozatím neví, ale snad brzy dostane opět rozum a nepřidá se k Islámskému státu.