Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Odvážná Charlotte Štiková zhubla přes 30 kilo: Teď se pochlubila nahým snímkem

Charlotte Štiková
Zdroj: Se souhlasem Charlotte Štiková / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
proměna

Mladší sestra Ornelly Koktové (28) Charlotte Štiková (25) se v posledních měsících rozhodla zatočit s přebytečnou váhou, což se jí velmi daří. Nedávno se pro eXtra.cz svěřila, že zhubla 33 kilogramů. Nyní se svým fanouškům pochlubila snímkem svého nahého a značně hubenějšího těla. S hubnutím navíc ještě nekončí. 

Charlotte Štiková svou postavu dříve příliš neřešila, její tělesná váha však šla přirozeně postupem času nahoru a v určitý moment se tento fakt rozhodla Charlotte utnout a jít do sebe. Poprvé se jí to nepovedlo, avšak své druhé odhodlání vzala velmi vážně a obdivuhodné výsledky jsou již velmi znát.

Nahý snímek ukázal plody její práce

"Podařilo se mi zhubnout už krásných 33 kilo a mám v plánu zhubnout ještě takových 25 kilo. Možná i 30. Uvidím, jak mi to půjde," řekla Charlotte pro eXtra.cz před necelými dvěma měsíci. Na jejím aktuálním snímku je znát, že se jí cesta za vysněnou postavou daří. Svým fanouškům se ukázala zcela nahá a proměna je skutečně velmi znát. Zhubnutí se projevilo také v ohledu jejího životního stylu a užívání si života bez omezení.

"Mojí motivací bylo, abych žila plnohodnotný život. Já jsem ještě po show Štiky nějak ztloustla a bylo to strašné. Chůze mi dělala problém. Zdálo se mi, že jsem se už kolébala do stran. Nemohla jsem dělat žádné aktivity. Strašně mě to omezovalo. Bylo mi z toho na nic," svěřila se půvabná Charlotte.

"Omezovala jsem tím i přítele. Když chtěl někam jít, já nechtěla, protože jsem měla pocit, že na mě všichni koukají. Chci vypadat dobře a být fit. A další motivace je i můj projekt, který pomůže dost lidem," dodala.

Podívejte se, jak to Charlotte po proměně sluší.

Související články

Další články