Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Odvážná Aneta Krejčíková: Svého partnera zdědila po sestřenici a slova o nahých scénách

Aneta Krejčíková si nechala zmenšit prsa.
Zdroj: se souhlasem TV Prima.
+ Dalších 6 fotografií
vztahy

Úspěšná česká herečka Aneta Krejčíková ukázala v minisérii Volha, že se toho nebojí. Divákům tak nadělila dárek. Odvázala se a ukázala ňadra přímo před kamerou. Svůdná Aneta usedla jako host v nejnovějším díle Show Jana Krause a promluvila o svém partnerovi. Toho zdědila po sestřenici. 

Česká herečka Aneta Krejčíková se objevila v úspěšné minisérii Volha, kde odhodila svůj stud a měla zde velice odvážné scény. Obnažila se a ukázala své vnady přímo před kamerou. Tím ukázala, že i po dvou dětech má stále perfektní figuru. V novém díle Show Jana Krause se rozpovídala právě o odvážných scénách, ale i o svém partnerovi, kterého si přebrala od sestřenice.

Krejčíková se svým partnerem vychovává dvě děti. Herečka si vybrala někoho, kdo není z branže, Ondřej je učitelem tělocviku a angličtiny. „Nás seznámila sestřenice. On začal randit s mojí sestřenicí, ona nás seznámila vědomě s tím, že nás chtěla dát dohromady,“ prozrazuje v pořadu zajímavou pikantnost.

S jejím partnerem nejdříve randila sestřenice

Zatímco Anetině sestřenici to s Ondřejem nevyšlo, půvabná herečka je ve vztahu spokojena. „Od té doby jsme spolu, jsme spolu 7 let. V době seznámení po vztahu úplně nebyli, ale rozuměli si pouze v té kamarádské rovině,“ směje se. S partnerem vychovává dvě děti a v minulosti v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že by se nebránila ani dalšímu přírůstku. „Já jsem mateřský typ, už od malička jsem se těšila, až budu mít vlastní děti. Třetí dítě možná až za pár let, až budou mé děti o něco starší,“ avizovala své plány.

Vzhledem k tomu, že Aneta jako by peprné scény přitahovala, své vnady ukázala i v seriálech Rapl a Ulice, řeč padla i na názor partnera. Odvážné scény nedílně patří k profesi herečky, je ale známo, že někteří partneři, zejména ti mimo branži, to snášejí špatně. To ale není tento případ. „Ondra to neviděl, já moc nevím, jak k tomu přistupuje. Možná, že když by to viděl, tak by to bylo lepší. K němu se to dostává skrze ten bulvár,“ vysvětluje herečka.

Co dalšího na sebe Aneta Krejčíková prozradila můžete sledovat v dalším díle Show Jana Krause již ve středu 31. května ve 21:35 na TV Prima.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy