Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Odvážná Agáta Prachařová pořád na to má! Takhle přehlídku vyšperkovalo její těhotenské bříško

Agáta je s těmi faldíky tak roztomilá…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 40 fotografií
Bývalá rebelka číslo jedna u nás, Agáta Prachařová, vyrazila na přehlídku plavek. A v hledišti jste ji rozhodně najít nemohli!

Agáta Prachařová (32) opět překvapila! Už se docela dlouhou dobu mluvilo o tom, že s její kariérou modelky je nadobro konec, a že tahle holka už bude pouze a jen televizní redaktorkou. Chyba lávky! Agáta si to totiž po nespočtu zkrášlovacích procedur namířila rovnou na módní přehlídku plavek.

“První přehlídku v břiše má hotovou…” napsala Agáta k jedné z fotek, kde si hladí těhotenské bříško.

Jelikož Aguš čeká holčičku, nabízí se otázka, zda ji bude k modelingu vést. V minulosti totiž modelka všem neustále říkala, že své vlastní děti v showbyznysu rozhodně nechce, neboť je to zkažený svět… I přes to, že je tento svět pro Agátu tak moc zkažený, drží se v něm zuby nehty a nutno dodat, že jí to na přehlídkovém mole moc slušelo!

Dokonale vyfoukané vlasy, hezký mejkap a dvoudílné plavky – to byl snad vrchol přehlídky, na níž byla Agáta bezpochyby největší hvězdou. Ono by taky bylo pro jiné modelky nadlidsky těžké její míry trumfnout. Pohled na bývalou perfekcionistku (na svůj zevnějšek) s řadou faldíků na zádech, byl skoro až roztomile dojemný.

Související články

Další články