Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Odvážná Agáta Prachařová pořád na to má! Takhle přehlídku vyšperkovalo její těhotenské bříško

Agáta je s těmi faldíky tak roztomilá…
+ Dalších 41 fotografií
Bývalá rebelka číslo jedna u nás, Agáta Prachařová, vyrazila na přehlídku plavek. A v hledišti jste ji rozhodně najít nemohli!

Agáta Prachařová (32) opět překvapila! Už se docela dlouhou dobu mluvilo o tom, že s její kariérou modelky je nadobro konec, a že tahle holka už bude pouze a jen televizní redaktorkou. Chyba lávky! Agáta si to totiž po nespočtu zkrášlovacích procedur namířila rovnou na módní přehlídku plavek.

“První přehlídku v břiše má hotovou…” napsala Agáta k jedné z fotek, kde si hladí těhotenské bříško.

Jelikož Aguš čeká holčičku, nabízí se otázka, zda ji bude k modelingu vést. V minulosti totiž modelka všem neustále říkala, že své vlastní děti v showbyznysu rozhodně nechce, neboť je to zkažený svět… I přes to, že je tento svět pro Agátu tak moc zkažený, drží se v něm zuby nehty a nutno dodat, že jí to na přehlídkovém mole moc slušelo!

Dokonale vyfoukané vlasy, hezký mejkap a dvoudílné plavky – to byl snad vrchol přehlídky, na níž byla Agáta bezpochyby největší hvězdou. Ono by taky bylo pro jiné modelky nadlidsky těžké její míry trumfnout. Pohled na bývalou perfekcionistku (na svůj zevnějšek) s řadou faldíků na zádech, byl skoro až roztomile dojemný.

Mohlo by vás zajímat

Další články