Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Odvaha jí nechybí: Šedivá Bára Basiková (56) si odskočila od plotny a byla k nepoznání

Bára Basiková se hodně změnila.
Zdroj: archiv/ profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
fotky
I na slavných tvářích se podepíše čas a starosti. Důkazem toho je třeba Bára Basiková (56), která si vyrazila na nákupy bez šminek a různých líčidel. Málokdo ji poznal... I když už není žádná mladice, má hlavu vztyčenou. A má i proč, její práce je dodnes v mnoha srdcích nesmazatelně zapsaná... Zkrátka Bára se řadí k ženám, které zůstávají normální, i když by mohly mít nosánek pěkně nahoru.

Bára se vždy pyšnila krásným úsměvem a v očích měla pověstnou jiskru. Navíc když na pódiu začala zpívat, mnohým doslova spadla brada. Jenže práh padesátky dávno překročila a jako hrdá žena se nesnaží zakrývat následky času.

Fotografové ji zachytili na nákupech se synem Theodorem (10), jak vybírá zboží mezi regály. Nenamalovaná, bez výraznějšího zásahu hřebenu - zkrátka v naprosté přirozenosti.

Zpěvačka měla v posledních letech smůlu v lásce. Navíc si nedávno prošla třetím rozvodem s Petrem Polákem, který je o šestnáct let mladší. Zklamání je vidět v její tváři... S Polákem vychovává právě syna Theodora, jejím dcerám Aničce a Marii - dvojčatům - je už šestadvacet let.

I když snímky odhalují, že Bára s věkem jako každá žena ztrácí svou krásu, pro nás bude navždy zpěvačkou, která uměla vždy rozdávat půvab a radost.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy