Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ODULÝ PRACHAŘ S KOTKEM, ROZVERNÁ MOTTLOVÁ. Podívejte se, čím se celebrity blýskly na premiéře nové komedie

Co si to vzali na sebe?
+ Dalších 5 fotografií
Do kin přichází nový český letní film a s tím byla spojena i slavnostní premiéra. Na ní nemohli chybět hlavní představitelé. Jenže nikdo jim asi neřekl, co by si tak na takový velký den měli obléct. Většina z nich vypadala, jako by přišli z procházky v parku!

Nová letní komedie Prázdniny v Provence měla dlouho očekávanou premiéru. Jenže na červeném koberci to občas tak nevypadalo. Hlavní představitelé Vojta Kotek a Jakub Prachař jako by zrovna přišli z čundru, jejich trika s dírami tomu dost nasvědčovala. Na co si brát sako, vždyť se jen představuje jejich nový snímek. Do toho vypadali, jako by propařili týden v kuse.

Dámy se naštěstí na to přichystaly důsledněji, a sice nezvolily žádné honosné róby, tak byly alespoň elegantní a dalo se na ně koukat.

Přeci jen sami posuďte, jestli outfity byly dostačující, nebo na nich herci mohli více máknout. Ale jedno víme jistě, kdyby takhle přišli oblečeni v Hollywoodu, tak mají celosvětovou ostudu a všichni se jim smějí a klepou si na čelo.

Mohlo by vás zajímat

Další články