V neděli večer opět pokračuje soutěž, ve které známé osobnosti nejen ukazují, že umějí zpívat a napodobovat jiné celebrity, ale nese se i v duchu opravdu obrovských proměn. Teď si vzali na paškál Mirka Etzlera, který se změnil v Paula Stanleyho, zakládajícího člena legendární americké kapely KISS.

Co bylo pro herce nejtěžší? „Všechno! Hrát na kytaru, když nehraju, zpívat, když nezpívám, pohybovat se na vysokých botách, když to neumím, nepotit se, kdy to všechno je strašně těžké. A lakovat si nehty, ani to není žádná pohádka.“

Příprava této masky trvala maskérům „jen“ dvě hodiny. „Make-up hodinu a půl, paruka půl hodinky. Krásná práce,“ vysvětluje umělecká maskérka Tváře Adriana Bartošová.

A v koho se vlastně promění další soutěžící? O zábavu bude rozhodně postaráno, tak v neděli koukejte ve 20.20 na TV Novu.

Roman Vojtek – Michael Jackson Jan Cina – Naďa Urbánková David Gránský – Reel 2 Real Marta Jandová – Cee Lo Green Ivana Jirešová – Deee-Lite Markéta Procházková – The Cranberries Anna Slováčková – Prince