Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Odtajněno: Známe místo, na kterém se nachází vila Like House

Takhle vypadá nová vila, ve které budou pobývat influenceři.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
Like House

Místo, kde se nachází vila známá z reality show Like House, mělo zůstat veřejnosti skryto. Teď to ale vypadá, že vyšlo na povrch, kde influenceři s oblibou řádí. Vilka, která byla vybudovaná původně jako rodinné centrum, se má nacházet v Tuřicích a jedná se o nejznámější českou komunu.

Víme, kde se nachází

To, kde se nachází vila Like House zůstávalo veřejnosti až doposud utajeno. Podle videa, které uniklo na internet, je ale jasné, kde influenceři pobývají. Na záběrech na vilku, ve které tráví mladí influenceři společně tři měsíce, vysvětluje maskovaný muž, že se jedná o nejznámější českou komunu.

"Like House je momentálně sice nejznámější česká komuna, ale o historii revolučních komun se můžete dočíst v nové Existenci," hlásí moderátor. Dle dalších záběrů by se měla vila zřejmě nacházet v Tuřicích.

Původně rodinné centrum

"Před Existencí se neschovají ani influenceři ubytovaní na (až dosud) skrytém místě vily Like House. Snad si čtením zkrátí smutný pobyt v divadle pozdního kapitalismu," stojí pak na facebookových stránkách Anarchistické federace, která s objevem přišla.

Vila, kde influenceři pobývají, je komplex, který byl postaven původně jako rodinné centrum, má celkem 1167 metrů čtverečních včetně velké zahrady. Uvnitř jsou čtyři pohodlné ložnice, kuchyň a velký obývací prostor s ikonickým neonovým nápisem Like House nad sedací soupravou.

Související články

Další články