Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odstřel lvů Fufíka a březí Liuwy otřásá Českem: Podívejte se, jak NÁDHERNÍ BYLI!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 62 fotografií
VELKÁ GALERIE
Když byl Michal Prášek (†33) nalezen mrtev v kleci lva Fufíka, policisté a odborníci ze Zoo Lešná se shodli na odstřelu nejen Fufíka, ale i březí lvice Liuwy, která byla ve vedlejší kleci. Lidé po celém Česku se bouří, lvi podle nich měli být jen uspáni. Na internetu se nyní objevili další fotky těchto nádherných šelem, z pohledu na ně je člověku do breku.

Už sám otec zesnulého Michala Práška vypověděl, že by se jeho syn nikdy nevystavil takovému nebezpečí sám. Je přesvědčen, že do klece s Fufíkem byl jeho majitel strčen a dokonce ho v ní měl někdo zamknout.

Veterinář přítomný u odstřelu obou šelem vypověděl, že jejich smrt byla nutná. Fufík prý útočil na každého, kdo se jen přiblížil ke dveřím klece a březí lvice Liuwa nebyla ve své kleci dostatečně zajištěna a hrozilo, že zábrany překoná. S tímto vysvětlením se ale veřejnost nechce spokojit, někteří lidé dokonce zvažují podání trestního oznámení.

Při pohledu na oba lvy nezůstane jediné oko suché. Michal Prášek své mazlíky miloval a na fotografiích je vidět, že s nimi měl skutečně dobrý vztah. Jak vypadala odstřelená lvice ještě jako kotě? A jak nádherné oči měl Fufík? Na spoustu jejich snímků se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články