Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Odstartovala největší plesová událost roku! Jak se smetánka připravovala na Ples v Opeře?

Státní opera v Praze dnes hostí největší událost zimy. Právě v těchto minutách začal Ples v Opeře, na kterém se tradičně sešla smetánka spolu s politiky a celebritami. Ano, abyste se dostali na takovou událost, musíte být opravdovým boháčem. To, že máte peníze, ještě ani zdaleka neznamená, že máte vkus a správné chování. To se koupit nedá.

Jaké byly největší trapasy, co se povedlo a co se nepovedlo, budeme vědět až za pár hodin. Už teď se ale můžeme podívat na to, jak se na velkou událost hosté připravovali.

Vždy usměvavá moderátorka Evropy 2 Zorka Hejdová dorazila v doprovodu svého manžela Míry Hejdy. Zvolila odvážné šaty v bílé barvě, ale se svojí postavou si je mohla dovolit.

Fotkou z limuzíny se pochlubila modelka Aneta Vignerová, která na ples přijela se svým přítelem Michalem Zemanem.

Leoš Mareš (39) s Monikou Koblížkovou nenechali při přípravách nic náhodě a rovnou si k tomu otevřeli lahev.

Simona Krainová (42) v obležení fotografů. Zajímavé je, že Simona si údajně dělala účes sama doma a líčení jí zabralo 20 minut. Co je na tom pravdy, necháme na vás.

Mohlo by vás zajímat

Další články