Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Odstartoval 11. ročník Miss Czech Republic: Kdo nahradí úřadující krásku Denisu Spergerovou?

Odstartoval 11. ročník Miss Czech Republic: Kdo nahradí úřadující krásku Denisu Spergerovou?
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
MISS CZECH REPUBLIC
Tisková konference k příležitosti zahájení již 11. ročníku naší soutěže, a to MISS CZECH REPUBLIC 2020, proběhla v krásném prostoru Aureole Fusion Restaurant & Lounge. Letošní rok, stejně jako loňský, bude celkem 11 castingů v nákupních centrech po celé ČR. Která z dívek převezme korunku od krásné úřadující Miss Denisy Spergerové (19)?

Dvoudenní semifinále se uskuteční začátkem listopadu, kde vybereme 10 finalistek ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020. Poté budou následovat soustředění s finalistkami, partnerské akce a networkingové aktivity. V první polovině listopadu také proběhne další tisková konference k příležitosti představení nových finalistek.

V lednu se uskuteční charity gala dinner, kde se nad rámec výběru finančních prostředků z galavečeru pokusíme vybrat krásnější, vyšší částku pro Českou neonatologickou společnost, tedy pro předčasně narozené děti, na které vybíráme finance každoročně. Nemocnice pro ročník 2020 bude vybrána v měsíci září. V únoru proběhnou doprovodné soutěže Miss Talent, Best in swimsuit, Sports Challenge, Head to head challenge, Top Model.

Před samotným galavečerem bude opět tisková konference a jako každý rok se uskuteční také Preliminary finalistek s porotou. Galavečer se uskuteční na jaře 2020.

Přítomným hostům se představily naše úřadující vítězky, které letos čeká světová soutěž. Jako první odletí I. vicemiss Maria Boichenko, která poletí do Venezuely reprezentovat na Miss Grand International. Velké finále ji čeká 25. 10.

Další odletí Andrea Prchalová, II. vicemiss, která poletí do Japonska na Miss International a finále ji čeká 12. 11. Hana Vágnerová, IV. vicemiss, pojede k našim sousedům do Polska na Miss Supranational a její finále se uskuteční 6. 12. Denisa Spergerová, úřadující vítězka MISS CZECH REPUBLIC, poletí do Londýna na světovou soutěž Miss World a její finále se uskuteční 14. 12. Jako poslední z letošních vítězek odletí Mirka Pikolová.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy