Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Odsouzený Feri a jeho módní gang: V partě obalené luxusem vypadal jako chudý příbuzný

+ Dalších 24 fotografií

Expolitik Dominik Feri se svým odvoláním neuspěl. Městský soud v Praze potvrdil předchozí verdikt a bývalý poslanec půjde na tři roky do vězení. Ačkoli mu před soudem zmrzl úsměv, po odchodu z budovy už se zase tvářil, jako by se nic nestalo, a ve společnosti svých přátel vyrazil do nedaleké restaurace, jak zachytil fotoreportér redakce eXtra.cz. Při pohledu na skupinku by si leckdo mohl myslet, že se právě vrátili z milánského Fashion Weeku.  

Bývalý poslanec Dominik Feri odcházel od soudu s úsměvem na rtech, přitom Městský soud v Praze jeho odvolání proti původnímu rozsudku a trestu tři roky vězení zamítl a naopak obětem navýšil odškodné. Feri je tak pravomocně odsouzen ke tříletému trestu odnětí svobody nepodmíněně. "Žít v právním státě znamená respektovat i ty rozsudky, se kterými bytostně nesouhlasíme, a o věcech, které se nikdy nestaly. Mohu jenom uvést, že ve věci bude přirozeně podáno dovolání. Trvám na tom, že k žádnému znásilnění nikdy nedošlo," sdělil Feri stručně novinářům včetně redaktora eXtra.cz při odchodu z jednací síně.

Celé líčení netrvalo moc dlouho. Po pauze, kdy se Feri se svým týmem odebral na tramvaj, kterou popojel někam na oběd, si vyslechl rozsudek, který padl krátce po půl druhé. Po skončení líčení čekali na Feriho jeho přátelé, kteří pak odsouzeného expolitika vzali do nedaleké restaurace. Zdá se, že mladí lidé nemají hluboko do kapsy. Na řadě snímků, které pořídil náš fotograf, vypadají jako z obálky luxusního módního časopisu. Pojďme se společně podívat, za kolik se parta oblékla.

Kráčející luxus

Blond dívka kráčející vedle Feriho vynesla kalhotový kostým s béžovým kabátem. Outfit pak doplnila o kabelku od Louise Vuittona (cena se pohybuje kolem 50 tisíc), sluneční brýle od Bottega Veneta za více než šest tisíc a mokasíny Prada za 26 tisíc. A jedeme dál a zaměříme na další dámu v partě. Brunetka oblékla také béžový dlouhý kabát, přes který měla malou tašku s příčným popruhem Valentino. Ta nevyjde úplně draze, pořídit se dá za 3 170 korun.

Další blond dívka s krátkými vlasy se také oblékla do luxusu. Sluneční brýle Saint Laurent vyjdou na více než devět tisíc, od stejné značky má i prošívanou černou kabelku za 36 738 korun.

Ani pánové nezůstali pozadu. Nejstylověji vypadal světlovlasý mladík v trenčkotu Burberry (za téměř 80 tisíc korun). Na očích se mu leskly sluneční brýle se zlatýma nožičkama od značky Tommy Hilfiger za méně než čtyři tisíce. Výsledný look doplnil o polobotky Prada, jejichž cena se pohybuje mezi 18 - 22 tisíci. Druhý mladík vynesl boty od Bosse za téměř sedm tisíc a krémovou bundu. Sám Feri pak vedle některých vypadal tak trochu jako chudý příbuzný. Přes oblek si přehodil kabát Tommy Hilfiger z kolekce podzim/zima 2014 za bezmála šest tisíc. Místo aktovky vytáhl u mnoha lidí oblíbený modrý batoh Herschel, který pořídíte za 3 250 korun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy