Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Odřízl jí hlavu. Kluk (16) zavraždil ve Vídni holčičku (7)

Mladík dívenku brutálně zavraždil.
Zdroj: profimedia, archiv
Neskutečná tragédie se stala v rakouské metropoli. Ve městě Vídeň šestnáctiletý mladík brutálně zavraždil malou holčičku (7), která žila ve stejném domě. Dívence nožem málem odřízl hlavu od těla. Motiv ještě není zcela jasný. K extrémně násilnému činu ho prý dle jeho slov vedl hněv.

Šestnáctiletý chlapec při přiznání k vraždě sedmileté dívky od sousedů neprojevoval emoce. Dívenku, která na něj měla v den vraždy zaklepat na dveře, našli v popelnici v igelitovém pytli. Mladíka sousedé popisovali jako klidného a nekonfliktního. Motiv není ještě zcela jasný. Na otázku kriminalistů, proč se uchýlil k takto násilnému činu, odpověděl, že ho vedl hněv.

Holčičku měl podle všeho ubodat v koupelně a přitom jí téměř odřízl hlavu od těla. Nikomu to nejde do hlavy, jelikož obě rodiny pocházející z Čečenska žily vedle sebe a velmi dobře se znaly. Žádné konflikty mezi nimi nevznikaly a nikdo z nich neměl žádné problémy se zákonem.

Vyšetřovatelé tvrdí, že se sousedovic sedmiletá holčička ocitla v nesprávný čas na nesprávném místě. Prý se to mohlo stát komukoli jinému. Policie čin nadále prošetřuje. Informace přinesl The Guardian.

Související články

Další články