Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Odpustí Nikol Švantnerová svému fotbalistovi, že si domluvil tajný sex? Nebo vše skončí švédskou trojkou?

V době, kdy se o Kubových touhách ještě nevědělo. Vrátí se klidný
vztah do starých kolejí?
+ Další 2 fotografie
Fotbalista Jakub Hora dostal chuť na jinou slečnu a nabídku k sexu jí zaslal přes Facebook. Jenže zapomněl, že už doma jednu krásku má. Misska Nikol Švantnerová je pořádně vytočená. Vrátí se jejich vztah do normálních kolejí?

Záletník Jakub Hora (24) svou lásku Nikol Švantnerovou (24) zaručeně zklamal. Aby taky ne, když zatoužil po mazlení s jinou. Teď je ale otázka, jak pár krizi vyřeší? Nastane bouřlivý rozchod, nebo vášnivé usmíření?

To především záleží na modelce, jak celou nešťastnou situaci vstřebá. Pár se totiž od vypuknutí celé kauzičky neviděl!

Nikol je skoro dva týdny na studijním pobytu v Londýně a Kubovi začala fotbalová sezona. Takže ani neměli možnost si promluvit tváří v tvář a složitou situaci řeší přes telefon.

Je asi tak 5 možností, jak se celá situace může vyvinout, a my jsme je pro vás zmapovali.

1. Okamžitý rozchod

Ani jeden se ke kauze nevyjádřil. To by mohlo znamenat velmi smutné znamení, že se rozešli. A každý si šel raději svou vlastní cestou a hledají štěstí jinde.

2. Dají si pauzu

I tohle je jedna z možností, jak se snažit zachránit vztah. Zkusit si žít každý po svém s vidinou, že se k sobě jednou vrátí. Až si ujasní své priority, že věrnost ke vztahu patří.

3. Přemýšlení o rozchodu

Nikol má nyní čas si v Anglii provětrat hlavu a promyslet, jestli chce plout životem dál po boku sexuchtivého čutálisty. Možná si píše na papír pro a proti. Přeci jen jsou spolu dva roky, tak se to možná bude modelka snažit ustát. Ale stále je tam i možnost odchodu od partnera.

4. Vášnivé usmíření

Možná Jakub pro svou vyvolenou chystá překvapení. Romantická večeře při svíčkách, vířivka, šampaňské… To by mohlo alespoň trochu obměkčit modelčino zlomené srdce. Pak mu třeba padne do náruče a prožijí dlouhou noc plnou sexu. Přeci jen je to osvědčená usmiřovací metoda.

5. Domluvit si trojku se slečnou, které Jakub psal

Jak se říká, zkusit se má všechno. Možná Nikol podceňujeme a nevěra přes internet jí vůbec nevadila. Ba naopak. Třeba ji to vzrušilo natolik, že bude chtít Kubu překvapit a domluví se na švédskou trojku s holčinou, které fotbalista psal. Nebo sežene nějakou kamarádku, aby svého přítele pořádně uspokojila.

Která z možností zvítězí, se brzy dozvíme, až se Nikol vrátí z Londýna. Tak se nechme překvapit, jak nakonec dopadne vztah tohoto krásného páru.

Mohlo by vás zajímat

Další články