Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ODPUŠTĚNÍ?! Jovanka Vojtková poslala manželovi VZKAZ PLNÝ NADĚJE!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 24 fotografií
VYJÁDŘENÍ
Po propuknutí „skandálu“, kdy paparazzi nachytali rockera Pepu Vojtka (53), jak pravidelně navštěvuje ženu, která rozhodně není jeho manželkou, to hned začalo vypadat, že to automaticky znamená zánik jeho manželství. Jovanka Vojtková (40) se totiž vyjádřila nekompromisně. Po týdnu je ale vše úplně jinak!

Na průšvih svého manžela reagovala nejdřív nekompromisně.

„Je to na jeho svědomí. Před svatbou jsem měla jasnou představu, že pokud chce mít vztah jinde, ať tam je. Já v tom ale nebudu. Kdybych byla žárlivá, budu vědět o každém jeho kroku. Spíš jsem hrdá a nesnížila bych se k tomu, že bych ho hlídala a stíhala. Je to jeho volba. Pokud chce problémy a rozbít rodinu, tak je dospělý. Měl být chytřejší a nenechat se načapat,“ vyjádřila se pro express.cz k incidentu Jovanka v ten samý den, kdy vyplavaly na povrch Vojtkovy návštěvy u manažerky Veroniky Šimůnkové.

Rozhodnutí

Jenže týden se s týdnem sešel a i když třetí manželka lídra Kabátů není úplně stejně upovídaná jako předtím, přesto nám jasně naznačila, jak se situace bude vyvíjet dál. Už není tak nekompromisní.

„Nechci se k té (ne)kauze vyjadřovat, abych co nejvíce ochránila děti. Díky za pochopení,“ napsala nám Jovanka Vojtková po žádosti o vyjádření. Pokud celou věc označuje za (ne)kauzu, je pak jasné, co si o ní myslí. Že by souhlasila s tím, že to celé smrdí a bůhvíkdo za tím stojí?

Pepa Vojtek (53) pár dnů po propuknutí mediální kauzy odjel na turné, z domu ho ale nikdo nevykopl, jak by se při podobné situaci mohlo čekat, takže manželé mají dál možnost na svém manželství pracovat. A jak to zatím vypadá, z tohohle obláčku možná ani vůbec nezaprší a obloha bude už brzy opět naprosto průzračná…

Související články

Další články