Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Odpůrci kojení na veřejnosti kroutí hlavami: Ashley Graham krmí syna, kde ji napadne

Zdroj: Archiv Ashley Graham
+ Dalších 6 fotografií
kojení
Plus size modelka Ashley Graham (32) se stala v lednu maminkou. Manželovi Justinu Ervinovi přivedla na svět syna Isaaca. Ashley od začátku těhotenství otevřeně mluví o všem, co s jiným stavem souvisí, a po porodu zase podrobně hovoří o okamžiku, kdy přivedla miminko na svět. Kromě toho se nechala těsně před porodem nafotit úplně nahá. Není tedy velkým překvapením, že Ashley se staví otevřeně i ke kojení.

XL modelka se nechala vyfotit, jak kojí syna Isaaca přímo v kavárně. To by se odpůrcům kojilek na veřejnosti jistě nelíbilo. Ashley se nezdráhá vyndat prso, zrovna když je na kávě s kamarádkou.

Kojení na veřejnosti

„Kafe a mléko,“ napsala ke snímku, kde si malý Isaac v medvídkovské kombinéze dopřává svačinku od maminky. Pod snímkem se překvapivě nikdo negativně nevyjadřuje a všichni přejí novopečené mamince všechno nejlepší.

Ashley už syna ukázala ve své talk show Pretty Big Deal a je na ní vidět, že si porod i první týdny mateřství náramně užívá. Stejně tak si užívala celé těhotenství, během kterého jí to moc slušelo. I když se její proporce zvětšily alespoň o dvě konfekční velikosti, hlavu si s tím příliš nelámala. Ba naopak, své křivky včetně obrovského bříška hrdě ukazovala v upnutých šatech.

Nahé snímky před porodem

Jen pár týdnů před porodem byla Ashley větší než její manžel. Ten vedle statné ženy vypadal jako drobeček. Manžel Justin těhotnou manželku také vyfotil v rouše Evině. Z korpulentní dámy by měl jistě radost fotograf Jan Saudek, jehož múzou by se mohla Ashley z fleku stát.

Novopečená maminka si dala s otěhotněním načas, miminko přišlo až devět let po svatbě a své těhotenství oznámila prostřednictvím videa v polovině srpna.

Související články

Další články