Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Odporným způsobem utýral štěně: Jan Kořalka ze SuperStar poputuje do vězení!

Jan Kořalka se zúčastnil pěvecké soutěže SuperStar.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Celkem známý výtržník Jan Kořalka (33), který se dostal do podvědomí veřejnosti díky soutěži SuperStar, jde za mříže! Před pár týdny nelidsky utopil bezbranné štěně ve vaně. Za tento ohavný čin si vysloužil rozsudek a stráví nějakou dobu ve vězení.

Jan Kořalka se zviditelnil účastí v pěvecké soutěží SuperStar v roce 2004. Loni v březnu se však dopustil otřesného týraní na zvířatech, ze kterého až mrazí. V bytě na Praze 6 hodil štěně jménem Bony do napuštěné vany. Voda byla ledová a bylo zřejmé, že pejsek nemá šanci přežít. Posléze odešel z koupelny a nechal psa napospas osudu.

Vrátil se, až v době, kdy bylo štěně mrtvé. Podle rozsudku Jan Kořalka věděl, že pes nemá šanci na přežití, protože prochladne a utone. Hrůznou událost si nakonec vyfotil do telefonu a následně se úlovkem pochlubil své přítelkyni.

Po pár týdnech si Kořalka zase nedal pokoj a svou agresi si vybil na dalším pejskovi. Fenku jménem Jenny měl podle informací mrštit o hranu vany tak surově, že jí způsobil několik vážných zlomenin nohou. Jenny si nese následky doteď, přestože se lékaři snažili dát jí končetiny dohromady. Za tyto dva odporné činy vyfasoval tučnou pokutu v hodnotě 10 tisíc a roční chládek ve vězení.

Nebylo to však poprvé, co se agresor potýkal se zákonem. Před 14ti lety byl obviněn z pohlavního zneužití nezletilé dívky Angeliky. V té době však dostal mírnější trest, jen podmínku. Slečna totiž s Kořalkou, coby vychovatelem na táboře, šla na pokoj dobrovolně.

Související články

Další články