Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Odporný útok v Itálii: Skupinka mužů brutálně znásilnila dvě nezletilé dívky

Odporný útok v Itálii: Skupinka mužů brutálně znásilnila dvě nezletilé dívky
Zdroj: Pixabay
znásilnění
Osm mužů na jihu Itálie surově zmlátilo a znásilnilo dvě nezletilé britské dívky. Ty na následky zranění skončily v nemocnici. Čtyři muži byli zadrženi italskou policií a jsou nyní ve vazbě. Kriminalisté popsali útok jako extrémně brutální a krutý.

K odpornému činu došlo v italském městě Marconia di Pisticci v úterý 8. září. Tam údajně osm mužů ve věku 19 až 23 let na večírku ve vile znásilnilo dvě nezletilé britské dívky, které přivolaly policii v půl čtvrté ráno. Sexuálně napadeny byly těsně po půlnocí. Poté, co dorazila policie, byly dívky přepraveny do nemocnice. Kriminalisté uvedli, že čin mladíků byl extrémně brutální a krutý.

Nezletilé údajně dorazily na narozeninovou party, na kterou byl zvaný každý. Mladé slečny na oslavu doprovodila starší sestra jedné z nich. Později k dívkám přišli dva muži, ke kterým se přidali další. Ti se na základě zjištění, že jsou dívky v podnapilém stavu, rozhodli využít situace. Místní média uvedla, že dívky byly kopány a mláceny ještě před tím, než je skupina mužů znásilnila.

Čtyři zadržení pochází právě z Marconia di Pisticci. Nyní jsou obvinění ze znásilnění a těžkého ublížení na zdraví. Státní zástupce Angelo Onaroti uvedl, že muži jsou vazbě kvůli brutalitě, krutosti a divokosti násilí spáchaného prohnaným způsobem, které by se mohlo opakovat i na jiných ženách.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy