Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Odporný útok na Zdeňka (34) z Výměny: Nedáme ti ani korunu, o nohy ses připravil sám!

Zdroj: repro TV Nova/HZS JmK
+ Dalších 29 fotografií
Nechutné
Nenávist mezi lidmi nezná hranic. Při ohromném neštěstí přišel Zdeněk (34) ze středeční Výměny manželek o obě nohy. Boural s kamionem na dálnici D2 a dolní končetiny mu museli nad koleny amputovat. Doma má partnerku Ditu (38) a syna Vojtu (5), které živil. Teď už pracovat nemůže, a tak pro rodinu televize Nova uspořádala sbírku. Řadě lidí to ale leží v žaludku a žlučovitě vzkazují: žádné peníze od nás nedostanete, pomoc si nezasloužíte!

Zatímco tisíce lidí Zdeňka (34) z Výměny manželek litují a posílají rodině peníze, najdou se i tací, kteří na něj plivou. Táta malého Vojtíška (5) se však nemůže bránit, stále je totiž upoután k nemocničnímu lůžku. Teprve ve čtvrtek ho doktoři probudili z umělého spánku a odhadují, že se bude léčit klidně i celý rok.

Zdeněk pracoval jako řidič kamionu. Právě v jeho kabině v osudný okamžik seděl. Uřízli mu obě nohy, a tak už svoje milované nebude moct živit. Proto televize Nova s Nadací Nova pořádají sbírku, aby se rodina nedostala do finanční tísně. A tak jako pokaždé se i tentokrát našli závistivci, kteří mu neštěstí snad přejí.

„Kdyby nebyli v TV, tak by po nich neštěkl ani pes. Jenom když byli ve Výměně, tak jim mají přispět? Co potom ostatní? Vůči nim je to nefér,“ kští síru Klára. "Přesně, byli ve Výměně a peníze za to dostali. Je to prostě osud, tak nechápu, proč by jim měl někdo peníze posílat. Je to neštěstí, ale na světě je tolik lidí, kteří jsou na tom ještě hůř,“ kopla si do Zdeňka Martina.

Na sociálních sítích se objevily i narážky na to, že Zdeněk nehodu zavinil sám, a tak si prý následky zaslouží. „Vždyť telefonoval a tu nehodu způsobil. Nezaslouží si ani korunu,“ míní Pavel.

V převaze jsou naštěstí lidé, kteří chtějí Zdeňkovi a jeho nejbližším pomoct. Kromě amputovaných nohou má Zdeněk i rozbitou hlavu a polámaná žebra.

Související články

Další články