Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Odporný útok na modelku Natálii Kočendovou: Jediné, co umíš, je potratit, píší lidé

Odporný útok na modelku Natálii Kočendovou: Jediné, co umíš, je potratit, píší lidé
Zdroj: Se souhlasem Natálie Kočendové , koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
ubohost

Půvabná Miss Natálie Kočendová (21) si před časem prošla dost nepěkným obdobím. V 6. měsíci bohužel potratila a musela se tak vyrovnávat s krutou ztrátou. Natálie je ale silná žena, která se znova postavila na nohy. Bohužel někteří lidé na sociálních sítích nemají absolutně soudnost a modelka se stala terčem nechutné kritiky. 

Natálie Kočendová a jejího partnera, uznávaného barbera Lakyho Royala, potkala před několika měsíci hrozná tragédie.

Společně se těšili na příchod prvního potomka, kterému chtěli dát jméno Nathaniel. Bohužel v šestém měsíci Natálie potratila a o své miminko přišla.

Tehdy se rozhodla, že bude svůj příběh sdílet s ostatními a na sociální sítě umístila snímek, na kterém pláče a drží v náručí svého syna.

Fotka vyvolala v lidech bouřlivé reakce a Natálie vysvětlovala, že sociální sítě nejsou jen o příjemných zážitích a dokonalých fotkách.

"Chtěla jsem pomoct tímto ostatním ženám, které si prošly podobnou tragédií a našly znova sílu a odvahu jít dál," řekla před časem modelka eXtra.cz.

Ubohost!

I přesto, že si Natálie prošla velmi bolestivým obdobím, někteří lidé na sociálních sítích se neštítí té nejnižší kritiky.

Modelka je na hejty sice zvyklá a jen tak něco ji nerozhodí, ale tohle bylo na půvabnou modelku příliš. "Tak tahle umí jenom potratit," napsal jí anonymní profil.

"Absolutně nechápu, jak někdo může být tak zlý a něco takového mi napsat. To je opravdu neuvěřitelně zlé," řekla s politováním Natálie.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy