Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odporný útok na Meghan Markle: Hraješ to, bříško máš falešné! Dokazovat to má tahle fotka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Útok
Sice si proti sobě poštvala řadu lidí, takhle podlý útok si ale Meghan Markle (37) nezasloužila. Na sociálních sítích vznikla skupinka lidí, kteří tvrdí, že vévodkyně ze Susssexu těhotenství jenom hraje. Jako důkaz předložili fotografii, na které její bříško skutečně vypadá jako falešné. Spíš než o podvod ale půjde o zkreslení, které je u snímků běžné.

Jen co si Meghan Markle (37) s princem Harrym (34) loni na jaře řekli své ano, stala se vévodkyně ze Sussexu jednou z nejostřeji sledovaných osobností světa. A pod drobnohledem zůstala dodnes, všichni sledují každičký její krok a čekají, až zase udělá nějakou chybu!

Teď ale bývalou americkou herečku pro změnu obvinili z nechutné lži. Na sociálních sítích se to hemží názorem, že Meghan těhotenství pouze předstírá. Chce tak prý dokázat, že v médiích pracují hloupí lidé.

„Studoval jsem na dvou středních a jedné vysoké, mluvím třemi jazyky. Vzdělání mi nechybí, stejně si ale myslím, že na Meghan je falešné úplně vše, její těhotenství nevyjímaje,“ zní jeden ze vzkazů na Twitteru, který dokonale podtrhuje i ty další. „Proč Meghan nenosí punčochy, nehodí se snad k falešnému břichu,“ přisadila si žena, která vévodkyni očividně nenávidí.

Důkazem místo slibů má být fotka z konce minulého roku. Meghan se na návštěvě domova důchodců v Londýně trošku sklonila, což jí bříško skutečně zdeformovalo tak, že vypadalo jako falešné. Jenže s fotkami to tak je, někdy zkrátka zkreslují. Na všech ostatních snímcích vypadá Harryho životní láska jako normální těhotná žena.

Meghan s Harrym se mají stát rodiči letos v dubnu. Zatím nevědí, jestli se jim narodí holčička, anebo chlapeček. Chtějí se totiž nechat překvapit.

Související články

Další články