Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Odporný útok na Martinu Pártlovou: Tak už potrať, dítě bude dementní, píší jí lidské zrůdy

Těhotná Martina Pártlová čelí na sociálních sítích útokům lidských zrůd
Zdroj: Archiv Martina Pártlová
+ Další 2 fotografie
Nechutné zrůdy
Martina Pártlová (41) čeká své první miminko a na sociálních sítích většinou sdílí usměvavé fotky. Zpěvačka se teď ale rozhodla odhalit světu hrůznou pravdu. Lidské zrůdy jí přejí potrat. Jeden z nenávistných útoků se rozhodla sdílet.

"Tak snad co nejdřív potratíš, ty kuvo! Bůh ví, že si to zasloužíš," odhalila šokovaným fanouškům Martina jednu z nechutných zpráv, kterou obdržela. Nastávající maminka se na miminko moc těší, nedávno sdílela video, na kterém děťátko kope. Podělila se také o snímky z ultrazvuku. Zpěvačka své těhotenství nezapomíná dokumentovat a sdílet s veřejností. Tato zpráva ale všechny šokovala. Martina přiznala, že podobně nechutných vzkazů dostává stovky. Píše je podle ní ale stále dokola jedna a ta samá osoba, která Martinu bombarduje nenávistnými útoky z více profilů. "Jednou z tebe udělám děku na E55. A tebe budu brát zezadu do p*dele," stojí v mrazivé zprávě.

Autor hrůzných vzkazů svou pravou identitu samozřejmě neodhalil. Martina se nakonec pokusila vzít celou situaci s humorem a jen si povzdechla nad přejícností některých jedinců. "Budeš mi zpívat Ostravu, to aby se ten harant měl dobře," pokračoval zvrácený útočník. Podepsat se sice neváhal jako muž, dle zpěvačky se ale jedná o závistivou ženu.

"Už jsi stará, dítě bude buď dementní nebo beznohý," zaznělo v dalším vzkazu.

"Neboj, dám ti šňupnout, ať ti to jde co nejlíp. Maminko," završila neznámá zrůda svůj ubohý výlev. Sama Martina se v minulosti přiznala, že je z těhotenství trochu nervózní. Matese, syna své herecké kolegyně Nikol Štíbrové (34), se odvážila pochovat až v roce.

Související články

Další články