Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Odporný útok na Lelu Ceterovou: Přítelkyni Karlose Vémoly provedli nechutnou věc

Přítelkyni Karlose Vémoly nechutně zneužili.
Zdroj: archiv L. Ceterové, archiv eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
ZOSTUZENÍ
Jako by už takhle neměla starostí nad hlavu, bývalá playmate Lela Ceterová (30) nyní musí řešit další problém. Po obvinění Karlose Vémoly (35) z nevěry a spekulacích o rozchodu nyní čelila také zneužití svého obličeje pro erotické účely. Kdosi s fotkou Lely nabízel movitým pánům služby na privátu.

Zneužitá Lela Ceterová

„Jsem studentka Lori a jsem tu nová. Miluji sex, polohu 69, střídání poloh a nejradši mám polohu zezadu. Pokud máš rád slečny na úrovni, pořádný servis… a slečny, které můžeš za co chytit, tak jsi tu správně,“ láká Lelin obličej na webu zaměřujícím se na služby dívek na privátu.

Tu inzerát vůbec nepřekvapil.

Výhrůžka právníkem

„Už jsem to viděla. Volala jsem tam, aby to stáhli. Ale asi jsou to nějací b*ci. Tu fotku si někdo vzal z mého Instagramu,“ reagovala na náš dotaz Lela Ceterová

„Asi do toho budu muset zatáhnout právníka. Takové věci nedělám a v životě bych je nedělala. Jsem matka malého dítěte. Je to absurdní,“ zhrozila se při představě, že by ji snad někdo mohl považovat za erosenku. Taková myšlenka naše redaktory ale nenapadla ani na vteřinu.

Boj vyhrála

Poměrně brzy po našem telefonátu inzerát nakonec zmizel. Snad stále ještě přítelkyně Karlose Vémoly ani zasáhnout nestihla, web inzerát zrušil sám.

Cílený útok

Zajímavé je, že informaci o inzerátu včetně fotek jsme obdrželi do redakčního emailu patrně od anonymního zdroje.

Autor screenshotů si ale nejspíš neuvědomil, že pokud dotyčný není tvůrcem inzerátu, neobjeví se pod ním možnost pro jeho úpravu nebo smazání, což na obrázku vidět je. Zdá se tedy, že Ceterové chtěl někdo cíleně ublížit přes média, vůbec se mu to ale nepovedlo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy