Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Odporný útok na Aničku Slováčkovou: Přání smrti na rakovinu a sprosté nadávky

Celá rodina spokojeně pohromadě.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Poslední dobou se toho v rodině Felixe Slováčka (79) a Dády Patrasové (66) děje mnoho. Je to jen pár dní, co Dáda se svým autem nabourala a následně byla zachycena, jak se zřejmě opilá potácí ulicemi Vinohrad. Nyní si její dcera Anička Slováčková (26) postěžovala na sociálních sítích, že ji lidé zcela zbytečně napadají za to, že se prý nesnaží své mamince pomoci.

Zpěvačka Anička Slováčková prožívá smutné období. Její maminka Dáda Patrasová měla před dvěma dny bouračku, následně odmítla dechovou zkoušku od policistů a poté si vyšla do ulic Vinohrad, kde se potácela, přidržovala plotu a nakonec i upadla na zem.

Zdroj videa Aktu.cz

Redakce eXtra.cz s ní hovořila jen pár hodin po nehodě a nezdálo se, že by byla úplně fit. „Neseděla jsem za volantem. Proč jsem odmítla dechovou zkoušku? Nechte mě být!“ mluvila Patrasová unaveným hlasem a chvílemi jako by ani nerozuměla souvislostem.

Podívejte se na video (zdroj Aktu.cz/Extra.cz)

Slováčková si nebrala servítky!

Anička Slováčková byla následně vyfocena s úsměvem na rtech a s pánským doprovodem (kterým však byl jen kytarista její kapely, pozn. red.). A právě kvůli této vysmáté fotografii se Anička stala terčem nechutných útoků ze strany některých lidí. „Je to až moc smutné, že jako dcera stojí za h*vno. Pomlouvat a ubližovat umí každý, ale jako dcera máte stát stůj co stůj za svou maminkou. Každý, kdo hledá útěchu na dně sklenky, potřebuje pomoc, jak fyzickou, tak psychickou. Je to jen o čase, toleranci, pokoře, člověk, když uvidí, že má pro co žít, má se o co opřít, pak nebude hledat útěchu na dně sklenky, napsal jeden z uživatelů na Instagramu Aničce Slováčkové, která následně tuto zprávu zveřejnila.

„Díky za vaše podporující zprávy tohoto typu. Nevíte naprosto nic o tom, co kdo z nás prožívá, jak to všechno řešíme nebo jak dlouho už se o něco snažíme,“ vyjádřila se Anička na Instagramu a z jejích slov jasně vyplývá, že se o pomoc celá rodina již nějakou dobu pokouší. „Asi jo. Asi jsem na tu rakovinu fakt měla radši chcípnout - jak mi spousta z vás taky napsala,“ připsala sarkasticky.

Anička se namíchla

„Chtěla jsem vám jen říct, že by bylo super, kdybyste se v první řadě starali o sebe a měli zameteno před vlastním prahem,“ zakončila Slováčková.

Dagmar bourala v pondělí 23. května nedaleko svého domu na Vinohradech. „Řidička nabourala do zaparkovaného auta a následně do betonových zábran. Odmítla se podrobit dechové zkoušce. Oznámení o nehodě jsme přijali ve 14.45,“ uvedl pro Blesk tiskový mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy