Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Odporná zvrácenost: Matku svých dětí nutil k sexu, až zjistíte s kým, zvedne se vám žaludek!

(Ilustrační foto)
Středním Slovenskem otřásl odporný případ domácího týrání. Zvrácený otec šesti dětí nutil svoji partnerku provozovat sex. Až ale zjistíte s kým, dobře vám z toho opravdu nebude. Sice násilník v současné době sedí za mřížemi, ale jeho oběť na tom není psychicky dobře.

Slováci jsou otřeseni případem domácího týrání. Lučenčan (45) téměř osm let vyhrožoval své ženě, se kterou má šest dětí, že pokud nebude praktikovat jeho zvrácené představy, tak ji bude mlátit. Samozřejmě že žena měla obrovský strach a všechna přání svého zvráceného přítele plnila.

Muž nutil ženu k různým sexuálním praktikám. Začalo to tím, že ženě strkal do intimních míst různé předměty, které jí způsobovaly velké bolesti. Jenomže to nebylo ještě nic proti tomu, co mělo následovat.

Před devíti lety svoji přítelkyni několikrát přinutil k tomu, aby měla pohlavní styk se psem. Zvíře po nedobrovolném sexu a velkém šoku pošlo. Žena však musela hrozivá muka snášet dál. Když si pětačtyřicetiletý muž usmyslel, donutil ji, aby měla sex s jeho kamarádem a on se na ně díval.

O hrůzném případu ze středního Slovenska informoval portál cas.sk. Odborníci následně u obžalovaného muže nezjistili žádnou duševní poruchu. Z vězení se má násilník dostat na svobodu v roce 2020.

Související články

Další články