Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

ODPORNÝ HYENISMUS: Češka okradla uživatele Twitteru o statisíce!

+ Dalších 8 fotografií
PODVODNICE
Na Twitteru se doslova během pár hodin strhla smršť nenávistných příspěvků vůči ženě, která na této sociální síti vystupuje pod přezdívkou .B.B.. Tato žena okradla další uživatele sítě nejméně o stovky tisíc korun a každou chvíli přibývají další lidé, kteří jí naletěli. Podvedení jedinci svůj vztek a smutek vyjadřují pod hashtagem dikBB. Podvodnice Jana T. byla známou členkou twitterové komunity a zúčastňovala se i osobních setkání.

Někteří podvedení uživatelé tvrdí, že peníze od Jany T. dostali zpátky ve chvíli, kdy jí začali vyhrožovat právníkem. Ostatní podvedení se svých peněz nikdy nedočkali a pravděpodobně ani nedočkají. Podvodnice se se svými oběťmi seznámila, nějaký čas si s nimi psala a poté začala pod různými záminkami prosit o půjčení peněz. Některým uživatelům tvrdila, že jí zemřel přítel, jiným že nemá na letenku a dalším pak psala, že má rakovinu. Tímto způsobem si přišla na statisíce korun.

Mezi podvedenými se objevili i muži, kteří se do Jany T. zamilovali a osobně se s ní setkávali. Podvodnice na Twitteru působila téměř jako světice, sdílela fotografie ztracených psů a spolupracovala s neziskovou organizací Dobré víly. Tato organizace prohlásila, že doufá, že události spojené s Janou T. nebudou mít vliv na to, co dělá.

Naštvaní okradení začali o podvodnici hovořit jako o blonďaté běhně. Ke kauze se vyjadřují i lidé, kteří s ní nemají nic společného. Ti uklidňují ty podvedené. „Prosím vás, základem dobrého podvodníka je nevypadat a nechovat se jako podvodník. Takže si to nevyčítejte,“ píše jeden z uživatelů.

Je jasné, že celá kauza bude mít ještě velmi zajímavou dohru. Někteří podvedení uživatelé jsou rozhodnuti na Janu T. podat trestní oznámení.

Mohlo by vás zajímat

Další články