Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Odpornost ve Výměně manželek: Náhradní žena nechá vedle kartáčku použitou vložku

+ Další 2 fotografie
Už ve středečním díle reality show Výměny manželek uvidíme, jak si poradí temperamentní Kateřina s pro ni zanedbanou domácností a jestli se dokáže Žaneta postarat o prozatímní rodinu se zcela odlišnými návyky.

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Frýdku-Místku, Kateřinu (41), Edu (47) a Elišku (14). Na druhé straně se seznámíme s Žanetou (25), Davidem (23) a Davidem (1,5), kteří žijí v Zábřehu.

První rodinu do Výměny manželek přihlásila Kateřina. Pár si totiž potřebuje vyzkoušet být delší dobu od sebe a zjistit, jestli si budou vzájemně chybět. Kateřině také vadí, že Eda je občas velmi cholerický a žárlivý.

Druhá rodina se přihlásila kvůli odlišnému pohledu na výchovu svého syna. Chtějí zjistit, jak výchova probíhá jinde. Partneři jsou spolu pouze dva a půl roku a jejich vztah už prochází krizí.

Kateřina bude v náhradní rodině bojovat dle jejího názoru s velkým nepořádkem a zanedbanou domácností. Na vině bude zřejmě Žaneta, protože i její náhradní manžel Eda bude mít s řadou věcí problém. Hlavně pak v situaci, kdy Žaneta nechá svoji intimní hygienickou pomůcku na pračce.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy