Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Odporné zrůdy! VRAŽDILI svobodné matky s dětmi, těla házeli ZUŘIVÝM PSŮM

Manželský pár z Mexika vraždil svobodné matky.
Zdroj: Policia Federal
Šokující případ sériového vraždění šokoval Mexiko! Tohle bylo i na zemi, která je na zabíjení zvyklá, vážně moc. Zvrácený manželský pár unášel svobodné matky. Pak s jejich těly dělali něco, z čeho se vám zvedne žaludek.

Bestiální řádění manželského páru děsilo Mexiko několik týdnů. Části těl unesených a zavražděných žen dvojice prodávala jako potravu pro psy. A přinejmenším jedno miminko prodali k adopci.

Bylo to právě malé dítě, které bylo pro kriminalisty zásadní stopou. Zvrácení manželé naštěstí udělali chybu u své poslední oběti. Nancy Huitron (†28) zmizela 6. září i s dvouměsíční Valentinou. Jelikož nevyzvedla dvě starší dcery ze školy, sousedi zalarmovali policii.

Strážci zákona se naplno pustili do pátrání a na předměstí Mexiko City zanedlouho zadrželi Juana Carlose a jeho manželku Patricii. Vezli dětský kočárek, policisté v něm však místo miminka našli velký igelitový pytel. V něm se nacházelo lidské maso. Dvojice měla doma 20 kbelíků s částmi těl a další byly umístěny v mrazáku.

Juan Carlos se ke všemu přiznal. Svobodné matky s manželkou vždy vylákali na nabídku levného dětského oblečení. Oběti sexuálně zneužil, potom je společně zavraždili. Ani pak jejich řádění nebylo u konce. Aby si vydělali, prodávali maso mrtvých žen jako potravu pro psy. Kosti rozemleli a dělali z nich hnojivo. Počet obětí se zatím drží na 20, ale zdaleka se nemusí jednat o konečné číslo.

Mohlo by vás zajímat

Další články