Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odporné zrůdy! Muž rozstřihl chlapečkovi (14 měsíců) jazyk nůžkami, matka nic neudělala

Zdroj: Vigo County jail
Týrání
Dostal jediný úkol: pohlídat malého syna, než se jeho přítelkyně vrátí z práce. Jenže místo toho, aby si s ním normálně hrál, ho chladnokrevně mučil. S rozstřihlým jazykem a modřinami musel do nemocnice, kde se matka snažila lékařům namluvit, že si 14měsíční chlapeček zranění způsobil sám.

Rozpůlil mu jazyk, po těle měl nespočet modřin a nateklý šourek. Holly Cota (29) svěřila 14měsíčního syna na hlídání příteli Scottu Edwardsovi (33). Ten se ale ukázal jako bezcitný trýznitel, který neměl s malým chlapcem žádné slitování!

Příšerný případ týrání se stal minulou středu v americkém státě Indiana. Cotta vzala syna k lékařům, jimž se drsná zranění nepozdávala. Přesto se jim snažila namluvit, že si je způsobil sám. Tvrdila, že do jazyka se kousl při několika pádech, a šourek si měl zranit nárazem na bednu s hračkami.

Doktoři jí to ale nezbaštili, jazyk totiž nebyl natržený, ale přesně v polovině rozříznutý. Edwards navíc chlapečkovi odstřihl i jeho špičku, na obojí nejspíš použil nůžky. Do nemocnice tak personál přivolal policisty.

Jakmile na místo dorazili, Holly konečně řekla pravdu. Edwards skončil za mřížemi a policie ho obvinila z týrání svěřené osoby. Kauce za propuštění z vazby byla stanovena na 75 tisíc dolarů, bezmála 2 miliony korun. Chlapcovu matku stíhají za svobodě za maření vyšetřování.

Související články

Další články