Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Odporné zrůdy: Mučili chlapečka (7) a pohřbili ho zaživa: Vadilo jim, že neznal BIBLI!

+ Další 3 fotografie
hyeny
Sedmiletý Ethan Hauschultz si se svými nevlastními rodiči procházel hotovým peklem. Týdny předtím, než byl zaživa pohřben ve sněhu, ho pěstouni společně se svým 15letým synem mučili těmi nejhoršími způsoby.

Timothy a Tina Hauschultz byli obviněni z odporné vraždy. Malého Ethana pohřbili zaživa ve sněhu za to, že jim nebyl schopný odrecitovat 13 biblických veršů. Týdny před ohavnou vraždou malého chlapečka ještě mučili.

Patnáctiletý syn Timothyho a Tiny svým rodičům s mučením malého Ethana pomáhal, podle policie do chlapce kopal, surově ho bil a šlapal mu po hlavě. Timothy Ethanovi ukládal odporné tresty, když neuměl verše z bible.

Boj o Ethanův život trval celých 5 hodin, i přesto byl zbytečný, srdce už nefungovalo a nebyla znatelná žádná mozková aktivita. Andrea Everett, chlapcova biologická matka, se nyní domáhá spravedlnosti a doufá, že Tina a Timothy si do vězení sednou na co nejdelší dobu.

Mohlo by vás zajímat

Další články