Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Odporné urážky hraničí se zdravým rozumem! Teri Blitzen způsobila rozruch pouze jednou fotografií

Teri je jednou z nejsledovanějších českých youtuberek.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Youtuberka Teri Blitzen si užívá dovolenou v Řecku s přítelem, DJ Jakubem Nobodylisten Strachem. Po uveřejnění fotografie v plavkách se strhla lavina komentářů a scestných urážek právě na mladou Teri. Údajně je tlustá a měla by se sebou něco začít dělat, někteří lidé mají opravdu zvrácené představy o kráse.

Teri Blitzen v dobrém úmyslu nedávno uveřejnila fotografii na svém Instagramu, to ale netušila, co nastane chvíli poté. Lidé okamžitě reagovali negativně na vzhled mladé youtuberky a byli názoru, že je tlustá. Tyhle názory mělo hned několik komentujících.

Při pohledu na fotografie je ale jasné, že tyhle názory hraničí se zdravým rozumem. Youtuberka možná nezvolila nejideálnější střih plavek, ale rozhodně má daleko do tlusté a odporné holky, jak vylíčili komentující.

Na fotografii je zřetelně vidět, že Teri dokonce koukají žebra, což u většiny tlustých lidí není zvykem.Tyhle zvrácené názory na sociálních sítích mají opravdu negativní dopad na mladé dívky. V dnešní době jsou vyhublé holky symbolem krásy a zdravě vypadající slečny jako Teri Blitzen označované za tlusté a obézní. Kam tohle až dospěje?

Související články

Další články