Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odporné, otřesné a nechutné! 100 akčních červů v lidském nose vytvořilo něco, o čem se vám bude zdát!

Sympatický děda z Brazílie (65) zašel za svým doktorem s tím, že ho něco svědí v nose. Lékař mu poslal do dírky maličkou kameru, pak si sedl, otřel si čelo, dal si panáka a konstatoval, že chlapík si na obličeji pěstuje kolonii parazitických červů.

Když vám celý týden z nosu kape krev a cítíte tupou bolest v hlavě, tak je to takový jemný signál, že se něco děje.

Náš hrdina z města Sao Paulo, o kterém nyní píšou všechny odborné zdravotnické magazíny světa, se nakonec sebral a šel k lékaři.

Sonda se zabudovanou mikrokamerou odhalila, že hluboko v nose se zabydlela kolonie červů. Video z prohlídky není pro slabé povahy, ale to vám určitě došlo.

Lékaři tvrdí, že chlapík na tom byl s hygienou tak bledě, že mu kolem jeho hlavy kroužila parazitická muška (zvaná Cochliomyia hominivorax) tak dlouho, až mu do nosu nakladla snůšku vajíček.

Většina červíků se vylíhla a dobře se jim v nosánku žilo. Občas tedy nějaký vypadnul na zem, ale s tím se musí počítat, když bydlíte v „domečku“, který sebou pořád vrtí.

Podle brazilských lékařů jsou červíci pěkně nebezpeční. Chlapík přišel včas a z nosu mu je dostali pomocí chemického roztoku. Tyhle malé bestie vás ale mohou doslova vyžrat zevnitř. Krvácením z nosu to začíná, pak přijdou horečky a pak už jen smrt.

Otázkou je, zda je chlapík z nejhoršího venku. Kromě červů je totiž HIV pozitivní, což kapky do nosu nevyřeší.

Související články

Další články